Перманентний макіяж брів на Оболоні

Витонченість жіночого вигляду криється в маленьких хитростях, ні що інше як красиві, жіночні брови є основною ноткою у зовнішністі жінки.

Про перманентний макіяж чула кожна дівчина, але не кожна має ідеальну форму брів. У таких випадках допоможе пудрове напилення брів як простий спосіб максимально природно підкреслити красу.

макіяж брів

За допомогою перманетного макіяжу брів, спеціалістам центру на Оболоні вдається досягти природного кольору брів та створити акуратний макіяж. Форма, колір, вигин підбирається індивідуально. Для цієї мети застосовується спеціальний апарат, унікальність полягає в точковому введенні пігменту під шкіру на глибину до 1 мм, що дозволяє досягти розтяжки, від світло-русого до глибокого темного. Популярність перманентного татуажу в тіньовій техніці полягає в м'якому та безконтурному нанесенні пігменту. Бровист, підбирає відтінки відповідно до кольоротипу клієнта. Завдяки такому підходу досягається природний колір, брови виглядають у міру яскравими, немає чітких контурів форми, ніби розтушований олівець.

Процедура дає чудову естетику в образі й має безліч плюсів:

Тривалість процедури перманентного макіяжу на Оболоні становить лише 1,5 години, а ефект зберігається на рік - півтора. Тіньова техніка брів є не травматичною в порівнянні з іншими методиками перманентного макіяжу.

Больові відчуття мінімальні, що робить процедуру комфортною для клієнта.

Кому підійде перманентний макіяж?

Перманентний макіяж у техніці «тіньова розтушовка» застосовується на шкірі будь-якого типу та це великий плюс! Найкрасивіше пудрове напилення виглядає на густих бровах, але безформних, а також дозволяє: виправити асиметрію підняти трохи брови (зробити ефект ліфтингу) скоригувати форму, зробити колір яскравіше заповнити волоски, що бракують, підкреслити природну красу.

Цим плюсом пудрового напилення є відсутність крові та набряків відразу після процедури. Процес загоєння становить 5-7 днів, після процедури ви можете вести звичний спосіб життя, тому що кірочки мінімальні.

Як підготуватися до пудрового напилення брів?

Фахівці нашого центру на Оболоні стверджують, що за кілька днів до процедури перманентного татуажу не рекомендовано відвідувати косметолога, не варто самостійно коригувати форму, вищипувати волоски – нехай цим займається професіонал! Напередодні процедури варто відмовитися від крововиливних ліків, а саме:

макіяж

 1. алкоголь
 2. ескузан
 3. аспірин
 4. кави
 5. енергетики

Абсолютні протипоказання до процедури перманентного макіяжу

 1. Гепатит, ВІЛ, СНІД, Епілепсія
 2. Інсулін - залежна форма цукрового діабету
 3. гострі запальні захворювання
 4. Тяжкі соматичні захворювання
 5. Хвороби, пов'язані зі значним зниженням зсідання крові
 6. Психічні розлади.

Відносні протипоказання до процедури

 1. Вагітність
 2. Період лактації
 3. Родинки, бородавки, папіломи в зоні татуажу
 4. Дерматит, герпес
 5. Бронхіальна астма
 6. Келоїдні рубці
 7. Період менструального циклу
 8. Опіки менше 1 року.

У період загоєння перманентного макіяжу за 2 тижні необхідно виключити: лазні, сауни, відкриті водоймища (басейн, море); Усі види пілінгів; Не приймати антибіотики (протягом місяця та після процедури); Пряме сонячне проміння (далі перший місяць використовувати крем з 50 spf на зону перманентного макіяжу).

Обов'язково прислухайтеся до думки майстрів, адже тільки у цьому випадку ваш перманентний макіяж прослужить вам довгий час! Запишіться до нашого центру естетичної косметології на Оболоні, й ми гарантуємо максимальну якість, безпеку, природність перманентного макіяжу брів!

Різновид процедури
Ціна (грн)
Перманентний макіяж брів
2500
Корекція брів
1500
Перманентний макіяж міжресничного простору
2000
Корекція міжресничного простору
1500
Макіяж губ
2500
Корекція губ
1500
Консультація фахівця
Безкоштовно

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me