Косметична послуга - перманентний макіяж

Хочете підкреслити форму своїх брів, виразність очей та сексуальність губ? Наші майстри-професіонали на Оболоні проводять якісну процедуру перманентного макіяжу. Це практично ювелірний метод, який за допомогою колірної корекції робить виразними брови, губи, повіки. Й тут потрібна професійна робота з правильною технікою введення барвників у шкіру обличчя та гарним смаком.

макіяж

Хто приходить до нас на перманентні процедури

Процедуру проводять спеціальним апаратом із найтоншими голками. Пігмент або барвник вводиться у шкірний покрив на глибину одного міліметра. Хто найчастіше вдається до таких процедур:

 • клієнтки зі світлими віями, бровами, губами;
 • активні натури з частим відвідуванням басейнів, спортзалів або любительки подорожей;
 • зайняті жінки;
 • пацієнтки, у яких помітна асиметрія особи або вікові зміни;
 • всі, хто хоче виразну зовнішність.

Фахівці нашого центру на Оболоні, не рекомендують перманентний макіяж людям зі схильністю до келоїдних рубців, онкології, гепатиту, ВІЛ, шкірних запальних реакцій.

Правила поведінки після перманентного макіяжу

Щоб прискорити загоєння та обійтися без попадання на оброблене місце інфекції, необхідно дотримуватись певних правил.

Після процедур перманентного татуажу слід утриматися 7-10 днів від:

 • Теплові процедури (бані, сауни, масажу тощо).
 • Купанія у водоймі, басейні.
 • Використання ранозагоювальних засобів, крім тих, які вам прописав фахівець.

Справа в тому, що якщо грамотно підійти до процедури, то ви збережете макіяж на кілька років. Все індивідуально та залежить від шкіри, кольору з концентрацією пігментів.

Важливо, щоб після закінчення від 1 до 1,5 місяця ви змогли прийти на корекцію перманента, щоб отримати найкращий результат. Це пов'язано з тим, що шкіра в 98% може розподілити пігмент неоднорідно. Ось тому фіксація його там може бути відкинута епідермісом у 20-60% випадків.

Рекомендації для тих, хто хоче зробити процедуру перманентного макіяжу

Завдяки багаторічному досвіду наших фахівців ми рекомендуємо жінкам не відразу стає потенційними клієнтами клініки. Вам потрібно спочатку вивчити інформацію про такі процедури. Знати, що один сеанс може не дати результату.

Перманентний макіяж може втратити свою якість дуже швидко, тому що імунна система кожної людини та її сприйняття барвників різне. Зазвичай макіяж брів тримається 1-3 роки, але все індивідуально й залежить від шкіри та її сприйняття.

Намагайтеся все обміркувати та зробити такі процедури у фахівців, щоб не було наслідків у вигляді рубців, якщо потрапити до рук непрофесіоналів.

Важливо дотримуватись післяпроцедурного догляду, який порадить наш фахівець. Ви разом із нашим спеціалістом-візажистом повинні попрацювати та над ескізом майбутнього вашого татуажу.

Тому чекаємо на вас у центрі на Оболоні на безкоштовну консультацію для з'ясування всіх питань, які будуть пов'язані з процедурами перентного макіяжу губ, брів з опрацюванням ескізу та вибором часу проведення перманентного макіяжу.

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me