Перманентний макіяж губ, брів на Голосієво

Косметична процедура перманентного макіяжу губ та брів стає все більш популярною та доступною в Україні завдяки інноваційним досягненням у б'юті-індустрії. Суть її полягає у підшкірному внесенні пігменту відповідного відтінку в області брів та губ, який на перманентній основі тримається протягом кількох місяців, а то й років.

пудрове напилення губ

Період стабільності залежить від використовуваної методики та індивідуальних особливостей організму. Фактично, процедура подібна до татуажу, але, на відміну від останнього, використовувані для макіяжу пігментні барвники більш щадні, вносяться на глибину до 0,5 мм під шкіру і з часом розсмоктуються. Тому через 1,5-2 роки косметичний татуаж потрібно буде повторити за бажання.

Внаслідок штучного введення пігменту в області губ, брів або очей вдається не лише значно полегшити щоденне наведення марафету. Процедура дозволяє приховати деякі недоліки форм і ліній, усунути асиметрію, замаскувати невеликі шрами, досягти рівномірності кольору.

Виконувати перманентний макіяж губ та брів необхідно тільки у досвідчених кваліфікованих майстрів, оскільки невмілі дії можуть призвести до негативних результатів та дуже трудомісткої їх ліквідації. Процедури татуажу виконуються професіоналами з використанням сертифікованих сучасних препаратів та новітніх інструментів. Саме тому всі клієнтки отримають якісні послуги з перманентного макіяжу обличчя.

Показання: чому варто зробити перманентний татуаж?

Приписами для перманентного макіяжу губ та брів варто виділити такі проблеми:

 • Рідкісні від природи брови, наявність лисиць, несиметричність;
 • Губи занадто тонкі, або є збитки на лініях, які ускладнюють маскування у щоденній косметиці;
 • Невиразність, нерівномірність кольору або природні плями на зазначених ділянках.

Ці моменти можна легко ліквідувати перманентним макіяжем губ і брів, записавши на процедуру в районі Голосіїво.

Але навіть якщо немає істотних проблем з асиметрією форм губок або бровок, їх натуральними об'ємами, або кольором, а тому можна легко обійтися декоративною косметикою, зробити перманентний макіяж губ і брів у косметичному профільному салоні. -таки стоїть. І ось чому.

Стабільність кольору та ліній, якої можна домогтися органічним татуажем, позбавить даму від трудомісткого процесу підтримання краси, а саме – нанесення косметики після водних процедур, сну, тертя пальцями особливо чутливих зон, прийому їжі, попадання нафарбованих декор-косметикою очей, б , губи під сніг або дощ. Та й косметичні засоби наносити вже можна буде щонайменше. А це суттєва економія на марафеті.

Перманентний макіяж – це малюнок, а не збільшення обсягу

Якщо хтось не знає, то перманентний макіяж – це зорове підкреслення природних контурів губок або брів. Але це не збільшення у прямому розумінні. Для нарощування обсягів є інші процедури – ботокс або філер-ін'єкції, що моделюють форми у 3D-ракурсі.

Як здійснюється перманентний макіяж губ та брів?

Зона брів та губ, як і інші ділянки обличчя – делікатна та чутлива. Але мікроін'єкції пігментування проводяться супер-тонкими голками спеціальним інструментом та на невеликій підшкірній глибині. У більшості випадків пацієнтки не потребують анестезії, але якщо є негативна чутлива реакція на зовнішнє вторгнення (а це легке поколювання), фахівець нанесе знеболюючий гель.

Етапи проведення татуажу губ, брів у загальному випадку:

 • Гігієнічна, антибактеріальна обробка ділянки;
 • Откреслення контуру за заздалегідь затвердженими з клієнткою лекалами;
 • Нанесення анестетика, якщо клієнтка бажає;
 • Введення пігменту ультратонкою голкою, узгодженим із клієнткою способом перманентного татуажу;
 • Корекція та розтушовування введеної фарби до надання природності контурам та формам;
 • завершальна процедура дії – введення антибактерицидних засобів та септиків для профілактики заражень дермо-характеру.

Довжиться сеанс перманентного макіяжу губ і брів від години до двох, залежно від обсягу робіт та складності. У цей час можна просто розслабитись на кріслі або кушетці, слухати музику в навушниках смартфона або медитувати.

До і після процедури: рекомендації майстрів косметичного татуажу

На попередній консультації зі спеціалістом в індивідуальному порядку обговорює бажані результати превентивного татуажу. Майстром пропонуються різні методики, а також вивчається анамнез щодо наявності або відсутності протипоказань.

Перед процедурою перманетного макіяжу губ та брів потрібно виключити прийняття кров-розріджувальних засобів, алкоголю, не засмагати, не користуватися пілінговими засобами домашньої косметики.

Після татуажу слід дотримуватися загальних правил:

 • Не відвідувати сауни, лазні, басейни протягом тижня як мінімум, а краще двох;
 • У перші дні користуватися лише рекомендованими спеціалістами засобами гігієни та обробки мікроранок для стимуляції загоєння;
 • Відмовитися від солярію, уникати прямих сонячних променів;
 • Виключити будь-які механічні впливи в області косметичного перманенту;
 • Не наносити декоративної косметики.

Через день-два настає ефект відлущування мікрокорочок. Їх не можна прати примусово – вони самі відпадуть, коли повністю відсохнуть.

Дівчина має бути готовою до того, що в перший день після перманентного макіяжу губ і брів може спостерігатися невелика набряклість та почервоніння на ділянці впливу. Це нормальна реакція дерми на зовнішній вплив. Боятися її не слід, це мине протягом кількох годин. Якщо реакція шкіри надто агресивна, супроводжується нездужанням та підвищенням температури – терміново потрібно звернутися до фахівців – лікарів-дерматологів та майстра-косметолога.

У загальному випадку, за відсутності проблем дермоалергічного плану або інших індивідуальних реакцій організму на вторгнення під шкіру косметичного пігменту, повний реабілітаційний період триває в середньому 21-30 днів. У цей час потрібно чітко дотримуватися всіх розпоряджень лікаря-косметолога і дотримуватися спец-рекомендацій з гігієни та особливих умов догляду за шкірою в оброблених місцях.

Коли потрібна корекція?

Тривалість ефекту перманентного макіяжу губ та брів в ідеальному випадку позначається фахівцями теоретично у півтора або два з половиною роки. Але слід врахувати, що в залежності від індивідуальних особливостей організму, варіантів особистої гігієни, способу життя та інших факторів цей період може бути значно скорочений. А іноді потрібне повторне коригування кольору або контурів через кілька днів.

Чи є протипоказання до перманентного макіяжу губ, брів?

Так, вони є. Незважаючи на те, що процедура досить безпечна і малоінвазивна, все ж таки передбачається введення препаратів під шкіру, які потрапляють у кров та лімфу. Тому клієнтка отримає відмову у проведенні перманентного татуажу у разі наявності таких захворювань, як:

 • ВІЛ, СНІД, порушення імунної системи;
 • Цукровий діабет;
 • Онкологія;
 • Гепатит;
 • Захворювання соматичного характеру;
 • Погана згортання крові;
 • Будь-які запальні процеси в організмі;
 • Висипання, герпес та інші дерматичні захворювання в області передбачуваного впливу;
 • Наявність механічних пошкоджень (порізів, ран, гематом) на ділянках перманентного макіяжу.

Також фахівці-косметологи наполегливо рекомендують з обережністю ставитися до перманентного макіяжу губ, брів або очей у період вагітності, лактації. при загостренні бронхіальної астми. Швидше за все, майстер порадить відкласти проведення процедури також на місячний час.

Довірте свою красу та здоров'я професіоналам нашого центру

Живете на Голосієві в Києві та не знаєте куди звернутися за послугою перманентного макіяжу обличчя? Зателефонуйте або зв'яжіться онлайн з шаним бровістом, що надає актуальні послуги кваліфікованих майстрів у вузьких напрямках та пропонує чудовий сервіс, індивідуальну увагу, адекватну українську вартість процедур.

У клініці представлено найсучасніше обладнання, сертифіковані препарати, а головне – тут практикують досвідчені, кваліфіковані спеціалісти вузького профілю. Записуйтесь на консультацію онлайн вже сьогодні і знайдіть швидку та постійну красу за лічені дні!

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me