pudrovoe-napylenie gub kiev

Перманентний макіяж у тіньовій техніці на Голосієво

Перманентний макіяж брів у даній техніці називають ще пудровим напиленням або розтушовкою.

В основі процедури знаходиться апаратна методика, що завоювала популярність завдяки дбайливому нанесенню пігменту на шкіру. Брови виглядають неначе їх акуратно пофарбували тінями або спеціальним олівцем.

Результат виходить максимально природним, без переходів. Досвідчені майстри бровісти, які працюють у центрі на Голосієво, давно відмовилися від використання чорного барвника. Для кожного кольору волосся вибирається відповідний відтінок.

Кому підходить Перманентний макіяж брів? Виграшно виглядає на густих бровах, що не мають форми. Тіньова розтушовка підходить для шкіри будь-якого типу, цим вона вигідно відрізняється від волоскової техніки.

Пудрове напилення брів дозволяє:

 1. зробити корекцію форми та контуру бровної дуги;
 2. подовжити;
 3. підняти брови, при цьому створюється ефект ліфтингу;
 4. додати необхідні волоски;
 5. зробити брови максимально виразними.

Майстри нашого центру на Голосієво стверджують, що перманентний макіяж допоможе і в тому випадку, якщо необхідно приховати шрами невеликого розміру. Пудрова техніка підкреслить красу брів. Серед переваг тіньової розтушовки найважливішою можна вважати відсутність набряків та крові після процедури. Повне загоєння займе не більше семи днів. Напередодні процедури варто відмовитися від відвідування косметолога. Рекомендується нанести в область надбрівних дуг звичний скраб, барвник проникне набагато краще.

Слід утриматися від коригування форми брів, довірте роботу професіоналу. Перед процедурою варто відмовитись:

 1. Від смаженої, копченої та жирної їжі.
 2. Солодощів та випічки.
 3. Міцної кави та чаю.
 4. Алкогольних та газованих напоїв.

Не слід приймати деякі ліки, наприклад, аспірин. Після закінчення процедури зону області брів обробляють антисептичними препаратами. При необхідності застосовують і загоювальні засоби. Спеціаліст дасть рекомендації щодо догляду.

Не рекомендується розпарювати область нанесення макіяжу, знімати скоринку, застосовувати мазь з антибіотиками. Важливо якнайменше перебувати на сонці. Слід носити сонячні окуляри та капелюх із полями. Після повного загоєння слід провести корекцію, але виключно у випадках, коли це необхідно.

Процедура займає не більше двох годин і складається з таких Етапів:

 1. Робота над майбутньою ідеальною формою брів починається з певних дій. Клієнт обговорює з майстром майбутню форму брів, довжину та ширину.
 2. На наступному етапі відбувається зняття макіяжу, обробка шкіри спеціальним дезінфікуючим засобом.
 3. Далі відбувається малювання майбутньої форми брів, вона узгоджується з клієнткою. Лінії мають бути чіткими, малюнок симетричним. Майбутній малюнок брів має доповнювати ваше.
 4. Знеболення. Процедура відрізняється невеликою травматичністю, але при роботі клієнтки відчувають не найприємніші відчуття. Для комфорту на зону перманентного макіяжу наносять знеболюючий гель.
 5. Для нанесення барвника, при роботі використовується спеціальна машинка. Процедура є абсолютно безпечною.

Стійкість результату за умови якісного виконання тіньового ефекту брів про постійне підфарбовування можна буде забути. Фахівці нашого центру на Голосієво стверджують, що ефект від перманентного макіяжу тримається не менше ніж 8-10 місяців, максимальний термін – півтора роки. Поступово зникає яскравість кольору, він зникне повністю, без неприємного ефекту гіперемії або яскравих відтінків.

Стійкість макіяжу залежить від наступних факторів: типу шкіри, для сухої характерно, що барвник тримається максимально довго; кольори, світлі варіанти слід частіше оновлювати; ритму життя, при частому відвідуванні спортзалу, сауни чи басейну ефект не буде стійким. При високій швидкості обміну речовин барвник швидше виводиться з організму. Комусь протипоказано. Перед процедурою слід записатись на консультацію у Голосіївському районі з метою виявити можливі протипоказання. До них відносять:

 1. Захворювання крові.
 2. Цукровий діабет у стадії декомпенсації.
 3. Хронічні соматичні та онкологічні захворювання.
 4. Вагітність та період лактації.
 5. ВІЛ або стадія СНІДу.
 6. гострі респіраторні захворювання.

Процедури слід скасувати і у випадку, якщо в області брів спостерігаються запальні процеси. Перед походом до косметолога рекомендуємо вивчити методику, вибрати спеціаліста, роботи якого вам подобаються та записатися на процедуру перманентного макіяжу до нашого центру по вул. Голосіївська 13-А, недалеко від метро Голосіїво, Деміївка.

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me