як видаляється перманентний макіяж

Як видаляють перманентний макіяж

Перманент є ефективною затребуваною косметологічною процедурою. Вона має величезну популярність. Але іноді нашим спеціалістам доводиться виправляти помилки недосвідчених «майстрів». У клієнток у результаті неякісного перманентного макіяжу з'являється психологічна травма та розвиваються поведінкові комплекси.

Видалення неякісного перманента ми проводимо на губах, повіках, бровах за допомогою Пікосекундного лазера Q-switch Fotona.

Помилки не досвідчених фахівців виявляються за рахунок:

 • Глибоке імплантування пігментів, що є значною спектральною зміною відтінків із переходом у холодні кольори.
 • Розтікання пігментів.
 • Неправильний вибір відтінків.
 • Неправильні форми.

Про проблему видалення неякісного макіяжу говорять як фахівці, так і клієнти, які з нею зіткнулися.

Які методи застосовуються для видалення старого перманента

Багато клієнтів схильні до інформації з інтернету і намагаються видалити перманент молоком, кислотами, перекисом водню, що призводить до запальних реакцій і, часто, утворенням сполучних тканин, іноді келоїдних.

Також клієнти йдуть на видалення старого перманента спеціальним складом Remover у деяких салонах та клініках, принцип якого полягає у введенні кислоти на лінії татуажу з подальшою запальною реакцією, і далі візажисти дотримуються відпрацьованої схеми.

Перекривають неякісну роботу за допомогою спеціальних коректорів. Але тут є позитивні та негативні моменти.

Якщо правильно і акуратно використовувати цей метод, як це роблять наші фахівці, то можна поміняти кольори попередніх робіт, але в тому випадку, якщо клієнтам все подобається в їх формах.

При накладанні відтінків коригується:

 • зайва синьова, якщо пігмент залягає глибоко;
 • червоність, зі зміною кольору на бровах;
 • відтінок, щоб він виглядав натуральнішим і світлішим.

Коректорами користуються як самостійними засобами, так і змішують їх із пігментами. Але важливо знати, що при зміні форм коректор не зможе вирішити завдання.

Вийде вид тонального крему на кілька місяців, але потім через неохайний вигляд кольору доведеться знову вдаватися до послуг візажиста для повторної процедури освітлення.

Також не варто забувати, що коректори з основою діоксиду титану з білим кольором. Це мінерали, які з найбільшою питомою вагою, тому у них така здатність, що криє.

Але при нанесенні великої кількості (помилка деяких фахівців) можуть вийти білі плями, які посилять недоліки. А на повіках з тонкою шкірою може проступити фарба, що вибухає з-під шкіри.

Пікосекундний Q-switch лазер Fotona для видалення перманентного татуажу.

Таке лазерне обладнання, застосовуване фахівцями у Києві, дозволяє без пошкоджень шкіри відкоригувати та видалити неякісно виконаний перманентний макіяж та художнє татуювання.

При проведенні лазерного видалення татуажу на першому та другому сеансах пігмент частково втрачається внаслідок випарювання. За 14 днів перманентний макіяж та тату поступово світлішає та зникає.

Червоно-бордовий тон після лазера стає сіро-зеленим, але після повторної процедури він зникає. Але через товщину шарів пігменту в дермі та гіподермі навіть дві процедури не допоможуть, тому фахівці наполягають на додаткових сеансах.

Додаткові процедури призначаються після 2-3 тижнів повного відновлення шкіри. 2-3 сеанс дозволяє пігменту «гаситься» у самій шкірі, оскільки залишки його глибоко залягають.

Але казкових методів видалення старих неякісних перманентів легкими, безболісними методами, на жаль, не буває. YAG-лазер у нашій клініці допомагає видалити неправильно виконаний перманентний макіяж та татуювання.

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me