5 актуальних питань

Все, що ви хотіли знати про пудрове напилення, топ 5 актуальних питань

Одним із найцікавіших трендів останнього часу є красиві та в міру яскраві брови. Це пов'язано з приходом у моду перманентного макіяжу у Києві. Тепер, щоб виглядати яскраво та привабливо, не потрібно щодня використовувати дорогу косметику. На заміну їй прийшло пудрове напилення.

Що це таке?

Загалом пудрові брови – це нове слово у макіяжі, в основі якого застосування інноваційних технологій нанесення пігменту. Відбувається мікроскопічне проколювання брів, завдяки якому пігмент розподіляється максимально природно. Досвідчений майстер так точно вводить пігменти, що створюється враження розтушовки. Це виглядає просто чудово. За рахунок пудрового напилення брови стають повітряними, за винятком чітких обрисів, що надає шарму будь-якій дівчині.

Особливість пудрового напилення полягає в тому, що використовується одразу кілька тонів пігменту. Тому відбувається м'який перехід від світлого до темного відтінку. Завдяки даній техніці вдається:

Приховати всілякі недоліки у вигляді рубців і шрамів у даній зоні. Коректування форми. Надати бровам потрібний відтінок;Створити привабливий образ.

Подібний вид напилення може використовуватися всіма жінками незалежно від віку. Але найкраще підходить дівчатам, у кого волоски за короткий термін сильно знебарвлюються на сонці.

При виконанні пудрового напилення рідні волоски не залучаються до процесу, що унеможливлює проблеми з ними в майбутньому. Це з тим, що волосяні фолікули розташовуються глибше, ніж знаходиться барвник. Голка проникає на глибину менше 1 мм, що унеможливлює будь-яке пошкодження цибулини.

Відмінність від класичного татуажу?

В основному дані способи відрізняються за способом виконання, застосовуваним пігментів і результату, що досягається. При класичному татуажі косметолог вводить пігмент, який створює рівну лінію без природності, чітко виділяючи контур, що робить брови яскравими та трохи вульгарними. Подібний пігмент надовго залишається у шкірі та його важко вивести. Згодом фарба змінює колір на кілька тонів, стає менш яскравою і може носити синюваті відтінки. При пудровому напиленні застосовується особливий пігмент, який має меншу в'язкість. Завдяки цьому створюється природний образ. Тривалість нанесення такого напилення становить 1-2 роки. Після цього пігмент повністю розщеплюється і можна знову розпочати оновлення.

Больові відчуття

Перманентний макіяж передбачає нанесення травм шкіри, тому його не можна розглядати як відчутну процедуру. Але для зниження неприємних відчуттів майстер наносить спеціальний кремовий склад, що має виражений місцевий знеболюючий характер. Завдяки цьому болючі відчуття зводяться до мінімуму, а стандартна процедура нанесення стійкого макіяжу проходить оперативно, без проблем і всього за годину.

Невеликі обмеження

Не рекомендується виконувати пудрові брови для дівчат, які мають підвищену вразливість, вагітним, а також матерям у період лактації. Кожна людина переносить таку процедуру індивідуально.

Для чого потрібна корекція брів

Після процедури майстер запише вас для корекції. Зробити її доцільно через 30 днів, коли скоринки з пігментом вилузуються і стане можливим побачити невеликі недоліки. Від подібних дефектів не застрахований ніхто, оскільки вони пов'язані з індивідуальними особливостями організму та процесами регенерації тканин. Дрібні дефекти можна виправити корекцією. Майстер зробить колір більш насиченим, а розподіл пігменту максимально однорідним, що надасть бровам більш естетичного вигляду.

Змінюємо життя за допомогою пудрової методики

Унікальне пудрове напилення у Києві – це ваш шанс змінити своє життя кардинальним чином. Завдяки цьому виду перманентного макіяжу ви зможете перетворити власний образ, надати йому легкість та легкість. Більше не потрібно витрачати час на нанесення чіткого контуру і переживати, що косметика може потекти в непридатний для цього момент. Ви можете переконатися в ефектності пудрових брів.

Якщо ви не знаєте, де краще зробити пудрове напилення недорого, то рекомендуємо виконувати його на Позняках у Києві. Тут працює досвідчений майстер своєї справи, який має необхідний досвід, набор інструментів для виконання якісного перманентного макіяжу.

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

  • Понеділок п'ятниця:
    10.00 - 21.00
  • Субота:
    10.00 - 18.00
  • Неділя:
    10.00 - 18.00
  • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me