Видалення перманентного макіяжу

Ще недавно послуги перманентного макіяжу користувалися шаленою популярністю. Вони позбавляли красунь необхідності вставати рано вранці та витрачати час на наведення антуражу. Після процедури достатньо правильно доглядати перманентний макіяж, щоб виглядати бездоганно.

видалення перманентного макіяжу

На жаль, клієнти часто потрапляли до недосвідчених та некваліфікованих майстрів, які використовували дешеві барвники або порушували техніку виконання процедури. Після сеансу пацієнт бачив зовсім не той результат, який розраховував. Особлива складність полягає в тому, що перманентний макіяж наноситься на особу, приховати його за допомогою одягу та аксесуарів досить складно. Виникає головне питання: як видалити неякісно завданий пігмент? Це можна зробити при зверненні до нашого центру «Слім» у Києві.

Коли це необхідно?

Основні проблеми, з якими стикаються клієнти, це:

 1. нерівномірний розподіл пігменту;
 2. недостатня яскравість перманентного макіяжу після загоєння;
 3. вицвітання фарби, внаслідок чого брови та інші частини тіла можуть стати зеленими, сірими або фіолетовими.

За недосвідченістю майстри можуть некоректно вибрати форму для заповнення пігментом. В результаті ефект може бути плачевним. Клієнт набуває карикатурного вигляду, якого прагне позбутися якнайшвидше. Асиметрично промальовані брови, нерівні стрілки на очах – усе це навряд чи хотіли б бачити на своєму обличчі. Ще недавно єдиним способом упоратися з проблемою було використання великої кількості декоративної косметики.

Скільки процедур потрібно?

Сьогодні ми пропонуємо спробувати на собі лазерне видалення перманентного макіяжу – сучасну технологію боротьби з неякісно виконаною роботою. Над вирішенням делікатного завдання трудяться висококваліфіковані майстри центру косметології «Слім», який здобув широку популярність у Києві. Перш ніж розпочати будь-які маніпуляції, вони запрошують клієнта на попередню консультацію. Вона потрібна, щоб оцінити стан шкірних покривів пацієнта, а також мати уявлення про масштаб проблеми. Щоб отримати бездоганний результат, слід розуміти, яка доза пігменту була введена під шкіру. На основі цієї інформації майстер вибирає оптимальний тип лазера для безпечного видалення татуажу.

Плануючи майбутню процедуру, фахівець враховує безліч факторів:

 • Побажання клієнта щодо остаточного результату. Досить часто пацієнти просять лише вияснити чи виділити частину особи. Іноді жителі та гості Києва все ж таки звертаються за повним видаленням татуажу без рубців та утворення шрамів;
 • Кількість сеансів видалення перманентного макіяжу багато в чому залежить від результатів роботи попереднього майстра. Має значення стійкість використаного пігменту та техніка, в якій працював виконавець. Якщо пігмент був призначений для виконання натільних татуювань, його видалення займе набагато більше часу;
 • При нанесенні татуажу майстер міг провести один або кілька сеансів. Наприклад, він міг спробувати скоригувати невдалий результат та додатково посилив проблему. Мало місце додаткове введення пігменту. Отже, видалення такої роботи може тривати більше часу;
 • Кваліфікований фахівець із видалення татуажу обов'язково орієнтується на тип шкіри пацієнта та стан покривів. Він визначає необхідну та достатню кількість сеансів лазерної корекції, виходячи з фототипу шкіри, здоров'я покривів, наявності свіжої засмаги;

Якість та функціонал використовуваної майстром лазерної установки безпосередньо впливають на результат процедури. Як правило, повне видалення пігменту відбувається на 5-10 сеанси. У нашій клініці встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє швидше досягти бажаного результату зі стовідсотковою гарантією безпеки процедури для клієнта.

Ми робимо лазерне видалення перманентного макіяжу ефективним, дбайливим, делікатним та доступним. Змінюйтесь на краще разом з нами!

Різновид процедури
Ціна (грн)
Видалення Перманенту брів
800
Видалення перманенту губ
800

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me