Перманентний макіяж на Позняках

макіяж Сучасна косметологія зробила крок далеко вперед, дозволивши дівчатам максимально скоротити час на щоденний догляд.

Якісна косметика, якою ми користуємося
щодня, має досить високу вартість і велику витрату, а сам макіяж займає мінімум півгодини кожного ранку, крім того, якщо ввечері дівний макіяж легким рухом руки має перетворитися на вечірній.

Перед сном макіяж потрібно знімати, а вранці знову по новому.

Відмінна альтернатива цьому щоденному процесу - перманентний макіяж, що має безліч переваг і вирішує більшу частину проблем кожної жінки.

Жительки Києва відзначають такі переваги перманентного макіяжу :

 • зробивши перманентний макіяж, можна практично повністю відмовитися від декоративної косметики, що використовується щодня;
 • під час нанесення, Ваша шкіра, на яку наноситься пігмент, оздоровлюється, оскільки вона більше не піддається подразникам у вигляді щоденної косметики та засобам для її зняття;
 • корекція перманента після нанесення проводитися лише через 1,5-3 роки - залежить від зони;
 • професійний підхід до нанесення, чіткість контурів дозволяє створити доглянутий образ, який не псує природної краси, підкреслюючи переваги, приховує недоліки.

Перманентний татуаж губ, повік

У процесі перманентного макіяжу під шкіру вводиться спеціалізований пігмент, що фарбує, відтінок якого підбирається індивідуально для вас.

У чому полягає процедура перманентного напилення?

Татуювання та татуаж – це не одне й те саме. У процесі нанесення перманентного макіяжу пігмент вводиться на невелику глибину більш щадним способом, на відміну від нанесення пігменту під час створення тату.

Завдяки перманентному макіяжу ви можете підкреслити окремі риси або виправити недоліки. Так, сьогодні ви маєте можливість скоригувати форму губ, брів, додати виразності століттям, підкресливши їх, або зробити більш правильну форму брів.

Виразливість очей, в даному випадку, можна досягти за допомогою нанесення стрілок на віки. Форма розмір стрілки підбирається індивідуально, а перед нанесенням пігменту робиться пробний штрих спеціалізованим олівцем. Ще одна перевага перманентного макіяжу – можливість приховування невеликих шрамів та рубців, які турбують вас.

Чи можна робити перманентний макіяж?

Нанесення пігменту в шкіру це практично безболісна процедура - весь процес відбувається з використанням місцевого знеболювання. Іноді під час роботи може відчуватися невелике поколювання, що не створює значного дискомфорту.

Де зробити перманентний макіяж на Позняках?

Якісний перманентний макіяж ви можете зробити у наших бровістів на адресу Анни Ахматова 35-А:AE234EBF E860 4417 AF75 3DE3B14ACE26

Перманентний макіяж брів

За допомогою спеціальних технологій майстер створює правильну форму брів, робить укладання наявних волосків і пігментом заповнює місця їх відсутності, повністю повторюючи природну текстуру.

Татуаж повік, мертвого простору

Ця процедура дозволяє додати погляду виразності та за бажанням візуально виправити форму очей.

Перманентний макіяж губ

Вибираючи цю процедуру, ви зможете виправити контур губ або підкреслити їх контур плюс візуально додати їм обсягу. Татуаж губ дозволяє створити бажаний відтінок, наповнивши їх насиченим кольором. Якщо ви вибираєте, де зробити перманентний макіяж на Позняках, рекомендуємо вам звернутися саме до нас.

Наш центр косметології сьогодні один із найкращих на Позняках, оскільки:

 1. всі фахівці мають високу кваліфікацію та постійно проходять додаткове навчання, щоб використовувати у своїй роботі інноваційні методики;
 2. ми працюємо виключно на новітньому устаткуванні, яке дозволяє, разом із професіоналізмом наших фахівців, виконувати складні техніки перманентного макіяжу.
 3. результат наших робіт підтверджений стійкістю ефекту плюс численними захопленими відгуками наших клієнтів;
 4. ми пропонуємо доступні ціни, завдяки яким кожна жінка може дозволити собі завжди почуватися впевнено.

Перманентний макіяж - це легкий спосіб підкреслити вашу природну красу, приховати недоліки, що турбують вас, завжди виглядати доглянутою і бажаною. Знайти нас можна за адресою: Позняки, вулиця Ганни Ахматової, 35 А.

Різновид процедури
Ціна (грн)
Перманентний макіяж брів
2500
Корекція брів
1500
Перманентний макіяж міжресничного простору
2000
Корекція міжресничного простору
1500
Макіяж губ
2500
Корекція губ
1500
Консультація фахівця
Безкоштовно

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me