Ламінування брів

ламінування брів

Усього півгодини у кріслі майстра, і ваші брови виглядають ідеально. Процедура ламінування брів з'явилася порівняно недавно, але вже набула великої популярності.

Особливості процедури

Ламінування брів – це один з різновидів довготривалого укладання. Її головна мета - зробити чіткий контур і укласти волоски в потрібному напрямку, позбутися ефекту скручених волосків і надати їм привабливої ​​форми. Вам більше не доведеться регулярно використовувати фіксуючі гелі. Протягом наступного місяця ваші брови будуть виглядати стильно та натурально.

Процедура включає три базові етапи. Перед маніпуляціями наносять спеціальний пом'якшувальний склад. Він покликаний відкрити лусочки волосся. Брови закривають прозорою фіксуючою плівкою. Це дозволить унеможливити контакт складу з повітряним середовищем. У перші хвилини після нанесення складу можливе почервоніння шкіри, але це швидко минає. Якщо ви мали досвід з невдалим забарвленням або страждали від алергічних реакцій на фарбу, перед початком рекомендується провести пробу на чутливість шкіри. Майстри роблять тест на згині ліктя, щоб зрозуміти, наскільки процедура буде безпечною для клієнта. Всі склади, що їх застосовують, дерматологічно протестовані і є безпечними для людського організму.

Наступний етап процедури – це фіксація складу. По брів рівномірно розподіляють склад, надаючи їм правильну форму і залишають у такому вигляді на певний час. Коли майстер видаляє залишки речовини, волоски збережуть своє ідеальне положення незмінним.

Завершальним етапом стане надання волоскам ідеальної форми та додаткове фарбування. Виконуючи маніпуляції досвідчений фахівець намагається не торкатися шкірних покривів. Це дозволяє виключити будь-які роздратування на шкірі та досягти максимально природного результату.

Кому це необхідно

ламінування

На ламінування брів у Києві найчастіше записуються володарки тонких та позбавлених природного обсягу брів. Майстер зачісує волосся нагору, завдяки чому створює ілюзію більш об'ємних, щільних брів. У виняткових випадках, все ж таки доводиться домальовувати волоски, але після процедури ламінування мають ідеальний контур. Ще процедура показана власницям неслухняних волосків. Спеціальний засіб зробить їх максимально слухняними.

Протипоказання

У певних випадках, ламінування брів може бути протипоказане клієнту. Це стосується випадків, коли у клієнтки дуже густі від природи волоски, які вибиваються із загальної форми брів. Після сеансу вони втратять свій природний обсяг, стануть прямими. Такі волоски мають масивні за обсягом, тому вони починають триматися надто близько до шкіри, а іноді звисають над століттям і виглядають досить не естетично. За рахунок вертикально розташованих волосків брови можуть виглядати жахливо.

Основні компоненти засобів

Багато продуктів для проведення ламінування волосся складаються з їх схожих компонентів. Базову основу становить амінокислота, кератин, природний колаген та цистеїн. Ці інгредієнти надають еластичність, блиск, м'якість. Досвідчені майстри ніколи не використовують бюджетні матеріали, оскільки вони можуть зробити волоски ще жорсткішими.

Прості правила догляду за ламінованими бровами

У першу добу після маніпуляцій не рекомендується їх мочити. Після цього клієнт може не обмежувати себе ні в чому. Для посилення ефекту можна додатково обробляти олією. Відмінний результат дає, наприклад, арганова. Використовуйте його щовечора перед сном або хоча б тричі на тиждень. Масло наносять за допомогою спеціального пензлика. Власницям жирної шкіри слід бути особливо обережними з олією. Склад необхідно розподіляти максимально рівномірно. дуже тонким шаром, щоб уникнути закупорки пір епідермісу.

Укладання

Після візиту до фахівця контури брів стануть бездоганними у будь-якій ситуації. Протягом місяця результат буде помітним. При вмиванні достатньо розчесати брови і задати волоскам потрібний вектор.

Ми запрошуємо вас на перманентний макіяж та ламінування брів у Києві на Оболоні, Голосієво, Позняки за найкращою ціною.

Різновид процедури
Ціна (грн)
Ламінування брів
700
Ламінування брів+ ламінування вій
1250
Архітектура брів (корекція воском, пінцетом, фарбування)
450

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

  • Понеділок п'ятниця:
    10.00 - 21.00
  • Субота:
    10.00 - 18.00
  • Неділя:
    10.00 - 18.00
  • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me