скільки тримається мікроблейдинг

Мікроблейдинг вважається сьогодні однією з найпопулярніших косметологічних процедур, хоча з'явився порівняно недавно. Процедура замінює всім відомий татуаж.

Особливості процедури

Під час проведення процедури мікроблейдингу фахівець використовує маніпулу, на кінці якої розташовані гострі голки. Порівняно з апаратним методом, у майстра з'являється можливість чітко контролювати всі рухи і добиватися ідеального результату.

Глибина введення пігменту не перевищує 0,2-0,5 мм, тоді як при татуажі вона досягає 1-2 мм. Це робить процедуру менш травматичною та більш комфортною для клієнта. Ручний розподіл пігменту дозволяє надати бровам природного вигляду, без розмитих і нечітких контурів. На межах брів майстер виконує більш глибокі лінії, завдяки чому клієнт отримує максимально природний вигляд.

Відмінність від татуажу

У салоні на Позняках у Києві мікроблейдинг популярний і тому, що результат від проведення сеансу максимально передбачуваний. Втрата кольору після процедури не перевищує 20%, у той час як за татуажу вона може досягати 50%.

Клієнток непокоїть головне питання: «Скільки тримається мікроблейдинг?»

Важливо, що ефект від проведеної процедури зберігається до двох років. Під час проведення різних маніпуляцій фахівцем пацієнт не відчуває дискомфортних відчуттів.

Як довго зберігається результат

Скільки тримається мікроблейдинг, залежить від багатьох факторів:

 1. кваліфікації майстра;
 2. якості використаного пігменту;
 3. віку відвідувача;
 4. типу його шкіри;
 5. дотримання рекомендацій щодо підготовки до процедури;
 6. наступного догляду за бровами.

Досвід майстра та його професіоналізм на 50% визначають результат. Фахівець підбирає оптимальну глибину введення пігменту в залежності від стану шкірних покривів та брів відвідувача. Кваліфікований косметолог підбере ідеальний відтінок пігменту, який допоможе зберегти природний контур.

У салоні на Позняках у Києві застосовуються лише якісні пігменти, які завжди зберігають природний колір. Майстер працює лише з перевіреними пігментами, які довго, згодом зберігають натуральність, хоч і вицвітають.

Щоб відповісти на питання, скільки тримається мікроблейдинг - важливо зробити виправлення на вік клієнта. У молодих дівчат обмінні процеси протікають із великою швидкістю, тому відбувається активна регенерація клітин, а пігмент виходить швидше. До 35-40 років шкірні покриви стають сухішими, швидкість протікання природних процесів зменшується. Після 35 років результат від проведеної процедури мікроблейдингу зберігається протягом тривалішого часу.

Пігмент найкраще тримається на сухій шкірі. Певна частина барвника йде з природними виділеннями, а за сухої дерми обсяги таких виділень мінімальні.

Підготовчий та завершальний етап

Особливу увагу необхідно приділяти підготовці до сеансу. Щоб зберегти пігмент максимально тривалий час, перед відвідуванням косметолога не використовують пом'якшувальні засоби на жирній основі, не засмагають і не вживають препарати, що зменшують в'язкість крові.

Не менше значення має догляд після процедури. Будь-який мікроблейдинг неминуче спричиняє порушення цілісності шкірних покривів. На їхній поверхні після сеансу утворюється тонка шкірка із сукровиці, яку не можна видаляти механічним шляхом. Доведеться набратися терпіння і дочекатися, поки вона відпаде спонтанно. Застосування загоюючих та жирних кремів неприпустимо, оскільки це може спровокувати нерівномірне фарбування брів або зниження яскравості пігментації.

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me