брови – загоєння

Пудрові брови – загоєння

Пудрові брови – це технологія, яка прийшла на зміну традиційному татуажу. Вона дозволяє отримати більш натуральний та довговічний результат. Техніка розподілу пігменту передбачає легку тіньову розтушовку з імітацією фарбування брів, завдяки чому після сеансу у спеціаліста брови виглядатимуть густішими та виразнішими, але зберігають природний вигляд.

Клієнтів завжди турбує результат від процедури та тривалість загоєння брів. Якщо ви плануєте зробити пудрові брови – загоєння не буде тривалим. У день відвідування спеціаліста брови виглядатимуть добре. Ви не помітите почервоніння, набряків і припухлостей. Це стає можливим завдяки атравматичності техніки. При поверхневому введенні пігменту шкірні покриви мало деформуються. Це дозволяє уникнути складного тривалого загоєння.

Після процедури спостерігається

На другий день шкірні покриви в області проведення перманентного макіяжу починають поступово темніти. Навіть у цей момент пудрові брови - загоєння яких тільки почалося, будуть зберігати прийнятний вигляд. Жінка може вести звичний спосіб життя, не переймаючись тим, що її зовнішній вигляд може налякати оточуючих.

На третю добу скоринки по області пошкоджених шкірних покривів стають більш відчутними. Вони виглядають сухими, тому зона проведення перманентного макіяжу потребує додаткового зволоження за допомогою спеціальної мазі. Мазь допоможе уникнути пересихання скорин, виникнення дискомфортних відчуттів. Навіть за наявності захисної скоринки брови зберігають гідний вигляд.

На четверту добу скоринки стають більш відчутними. Якщо розглядати брови з близької відстані, можна побачити на шкірних покровах ознаки незначного лущення. Це з мінімальним травматизмом дерми. Наявність скорин не впливає на зовнішній вигляд брів.

До п'ятої доби скоринки починають відходити активніше. Шостого дня після процедури це явище продовжує прогресувати. До сьомої доби захисне покриття стає максимально помітним. Фахівці категорично не рекомендують намагатися видалити, дряпати та чухати скоринки. Це може призвести до проникнення інфекції за мікроскопічними ранками на шкірі.

Корочки починають сходити на восьму добу. Брови набувають акуратного вигляду. У цей момент їхній відтінок може бути досить світлим. Остаточна стабілізація пігменту відбувається за 7-10 днів після відлущування скоринок. Щоб оцінити результат від процедури, бажано почекати 3 тижні з візиту до професійного фахівця. Якщо виникне бажання зробити колір більш інтенсивним, достатньо повідомити про це майстра під час сеансу корекції.

Де зробити пудрові брови у Києві?

Ми пропонуємо вам на власному прикладі оцінити переваги нової методики нанесення перманентного татуажу у нашому салоні у Києві на Позняках. Наші майстри мають високу кваліфікацію та багатий досвід практичної діяльності, що дозволяє їм враховувати всі побажання плюс індивідуальні особливості клієнта під час процедури.

У нашому центрі на Позняках створено всі умови для комфортного та безпечного проведення сеансів перманентного татуажу. Майстер проводить усі необхідні маніпуляції за умов спеціально обладнаного кабінету, де ви будете надійно приховані від цікавих очей. Можете бути впевнені: все пройде добре, і вам не доведеться ховати брови вже перші дні після відвідування косметолога.

Більше інформації у блозі для Вас

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

  • Понеділок п'ятниця:
    10.00 - 21.00
  • Субота:
    10.00 - 18.00
  • Неділя:
    10.00 - 18.00
  • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me