помилки при нанесенні макіяжу

Помилки, які допускаються у процедурі перманентного макіяжу недосвідченими фахівцями

Ви вже не бажаєте використовувати олівець для малювання брів? Все ж таки постарайтеся не замовляти перманент у салоні з чорними бровами. Наші фахівці ніколи не користуються чорним пігментом для брів, тому що вони знають, що брови стануть синіми.

Які недоліки можуть проявитися, якщо потрапити до недосвідченого майстра

Так само ви можете помітити у деяких плями на кінчиках брів. Це знову-таки свідчить про неуважність майстра або розтікання фарби. Це відбувається за рахунок ранової поверхні на бровах та глибокого введення голки під шкіру. І, як наслідок, з'являється висипний елемент у сфері брови.

Також плями в зоні брів можуть проявитися, якщо недосвідчений візажист робитиме техніку «волоски». Від неї відмовляються навіть досвідчені фахівці.

Може бути зроблена неакуратна форма під час процедури перманентного макіяжу повік, брів та губ. Ось якщо правильно підібрати форму, то це вже гарантія 50% успішного результату після перманента.

Неграмотний майстер може заглибити голку в шкіру губ, що спричинить травму судин, яка перейде в хворобу гемосидерозу. Вона може виникнути через позасудинний (екстраваскулярний) гемоліз у осередку крововиливу. Губи стануть сіро-синіми або сіро-фіолетовими.

Якщо ви вже побували у таких «фахівців», то ляпки та патьоки найкраще видалити лазерним променем у нашому центрі. Зазвичай потрібно від 1 до 3 процедур залежно від області розтікання фарби та її якості.

Важливо! Зовнішні куточки очей швидше піддаються обробці, ніж внутрішні.

Ніколи не погоджуйтесь коригувати дефект, зафарбовуючи його пігментом тілесного відтінку, результату не буде. І якщо на чорний колір нанести білий вийде брудна пляма. Також знайте, що не можна використовувати ремувери з основою кислот у зоні повік. Тому за процедурою перманентного макіяжу потрібно звертатися до досвідчених фахівців.

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

  • Понеділок п'ятниця:
    10.00 - 21.00
  • Субота:
    10.00 - 18.00
  • Неділя:
    10.00 - 18.00
  • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me