догляд за перманентним макіяжем

Особливості та догляд за перманентним макіяжем

Популярність перманентного макіяжу в наш час неймовірно висока. Завдяки цій сучасній косметичній процедурі, яка замінює одночасно кілька маніпуляцій, пов'язаних з нанесенням декоративних косметичних засобів, дівчата та жінки зберігають красу, економлячи на часі, власних нервах, загалом – у фінансах, виграючи при цьому як макіяж!

Існують певні нюанси, з якими слід ознайомитись перш, ніж відправитися до фахівця. Про деякі з них поговоримо більш докладно. Чимало представниць прекрасної статі впевнені, що перманентний макіяж та класичні татуювання – це одне й те саме. Насправді, незважаючи на певну схожість ефектів, ці дві процедури мають принципові відмінності.

Що таке перманентний макіяж?

При перманентному макіяжі спеціальні пігменти вводяться виключно у верхні епідермальні шари брів, очей та гублячи. Результатом є поява стійкого малюнка з довгостроковим макіяжем, практично аналогічним до натурального ефекту.

За кольоровими відтінками: перманентний макіяж передбачає застосування нейтральних та природних кольорів, татуажу ж притаманні яскраві кольори. За ступенем болю: тут беззастережна першість належить більш прогресивному методу.

Головною перевагою перманентного макіяжу порівняно зі звичним татуажем є можливість самостійного виведення пігменту через. Можна також відзначити, що апаратура, яка використовується при перманенті в нашому київському центрі, набагато технологічніша, а насадки та інші додаткові аксесуари належать до категорії одноразових.

Незважаючи на всі переваги, процедура пов'язана з дотриманням певних рекомендацій та правильного догляду. Так, за 5-6 днів до її проведення слід виключити застосування ліків, що сприяють розрідженню крові, а також використання спиртних напоїв, кави та дарів моря. Жінкам, схильним до алергії, обов'язково слід здати проби на пігмент.

Перманентний макіяж має і деякі протипоказання. Він виключений при локальних запальних процесах в організмі, підвищеній температурі тіла, подряпинах та механічних ушкодженнях у місцях, де він має бути виконаний. Будь-які види новоутворень, деякі системні захворювання. Вагітним жінкам і мамочкам на цей відповідальний для малюка і їх самих період слід також утриматися від перманентного макіяжу.

За допомогою грамотно виконаної процедури у всіх ситуаціях можна, заплативши доступну ціну, зберігати доглянуте та красиве обличчя. Періодично потрібне проведення корекції контуру.

Догляд за перманентним макіяжем

Дуже важливо також подбати про відповідний «постперманентний» догляд, звертаючи особливу увагу на перші 6-7 днів. Безпосередньо після маніпуляцій протягом кількох днів у жодному разі не можна усувати залишки за допомогою різних кремів або скрабів, що допоможе епідермальним шарам шкіри якнайшвидше відновитися. Фахівці рекомендують використовувати лише звичайну чисту воду!

Приблизно місяць-півтора слід уникати прямого попадання ультрафіолетових променів на ділянки, що пройшли через «перманент» – це значно знизить досягнутий ефект. Спочатку слід обходити стороною хлоровані басейни і гідромасажні ванни, а також природні водойми.

Щодо догляду за окремими ділянками:

 1. Губи. Протягом трьох днів до і чотирьох після процедури буде потрібна допомога протигерпетичних препаратів – яких саме уточнить ваш косметолог. Далі ще три дні слід застосовувати гігієнічну помаду, багату на вітамін Е;
 2. Повіки. Хлоргексидиновий розчин через кожні 120 хвилин у першу добу! І в жодному разі не знімати скоринки;
 3. Брови. Хлоргексидин можна замінити охолодженою кип'яченою водою.

Наш косметологічний центр у Києві запрошує всіх бажаючих скористатися послугами висококваліфікованих майстрів своєї справи. На нашому офіційному сайті ви можете познайомитись із прайс-листом із зазначенням вартості всіх маніпуляцій. Також численними відгуками наших вдячних клієнток, багато з яких спеціально приїхали до наших спеціалістів до Києва, а також розглянути фото до та після проведення цієї унікальної процедури: різниця вражає!

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

 • Понеділок п'ятниця:
  10.00 - 21.00
 • Субота:
  10.00 - 18.00
 • Неділя:
  10.00 - 18.00
 • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me