Мікроблейдинг або татуаж

Вибираючи, що безпечніше, мікроблейдинг або татуаж, багато представниць прекрасної статі опиняються у складному становищі. Обидві процедури дуже популярні у відвідувачів косметологічних кабінетів. Обидві процедури схожі: пігмент вводиться під шкіру, що дозволить зберегти результат протягом тривалого часу.

Техніка нанесення

Татуаж виконують за допомогою спеціальної машинки, що оснащена голкою, яка вводить фарбу в підшкірний шар. Пігмент, що фарбує, проникає під шкіру на глибину, що досягає 8 мм. Процедура мікроблейдингу вимагає від майстра виконання всіх операцій вручну. Кожне волосся промальовують окремо. За допомогою леза-лопатки на поверхні шкіри роблять найдрібніші надрізи, які заповнюють пігментом. Фарбувальна речовина проникає в глибину шкіри на 1-2 мм.

Природність

Що вибрати – мікроблейдинг або татуаж. Щоб відповісти на це питання, важливо розуміти, який ефект ви плануєте отримати. При татуажі брови виходять яскравими. Якщо інструмент, нехай і професійний у руках недосвідченого виконавця, то велика можливість отримання неприродного результату. Машинка не дозволяє створювати мікрорельєф, притаманний бровних дуг клієнта. Недоліки згладжують наприкінці маніпуляцій, коли майстер приступає до розтушовування пігменту. Брови стають виразними та густими.

При мікроблейдингу брови набувають більш натурального вигляду. Майстер використовує маніпулу, якою малює штрихи потрібної форми за будь-якого напрямку, імітуючи природний ріст волосків. Фахівці прагнуть зробити лінії рівними. Пігмент поміщається строго підготовлений розріз, тому під час сеансу фарба не розтікається. Розтушовка не потрібна.

Дискомфорт

Порівняно з мікроблейдингом, татуаж буде набагато болючішою процедурою. Це відбувається за рахунок збільшеної глибини проколів плюс необхідності виконання розтушовки, яка дратує шкірні покриви. Виразність дискомфортних відчуттів, які відчуватиме клієнт, залежить від його болючого порога.

У косметологічному кабінеті на Позняках у Києві майстри використовують знеболювальне, яке допомагає усунути болючі відчуття. Тривалість сеансу досягає 2 годин.

Реабілітація

Після процедури татуажу шкірні покриви клієнта відновлюються протягом місяця максимум. Брови будуть максимально яскравими перший тиждень. На шкірі з'являться тонкі скориночки, які захищають ранки від проникнення інфекції.

Після мікроблейдингу в салоні на Позняках Київ пацієнт відчуває невелику сверблячку. Його можна усунути, використовуючи спеціальний загоюючий крем. Утворення кірочок уникнути неможливо, але вони стають менш помітними. Вже через 3-4 дні вони зійдуть, буде видно остаточний результат.

Тривалість ефекту

Залишається добре помітним протягом п'яти років, а нерідко і більш тривалого часу. Щоб скоригувати або видалити пігмент, доведеться використовувати лазер. Видалення слідів татуажу – складний та тривалий процес. Пацієнту знадобиться не менше 8 сеансів, проведених з місячним проміжком, для досягнення бажаного ефекту.

Ефект, який дає мікроблейдинг, зберігається в період 1,5-2 років. Стійкість ефекту залежить від багатьох зовнішніх факторів: дотримання правил догляду, індивідуальних особливостей організму пацієнта. Наприклад, володарки сухої шкіри довше спостерігають результат До та Після проведення мікроблейдингу на своєму обличчі.

Головна особливість мікроблейдингу полягає у відсутності необхідності проведення корекції. Пацієнт може оцінити результат одразу після сеансу.

макіяж у києві

Перманентний макіяж стане Вашим супутником на найближчі роки, тому необхідно ставитися до процедури максимально уважно.

Цікавий БЛОГ спеціально для Вас.

ГОЛОВНА | ПОРТФОЛІО | КОНТАКТИ

КАРТА САЙТУ

Час роботи

  • Понеділок п'ятниця:
    10.00 - 21.00
  • Субота:
    10.00 - 18.00
  • Неділя:
    10.00 - 18.00
  • Телефон:

Підписка на новини

Перманентний макіяж
Анни Ахматової вулиця будинок 35 а
02095 Київ, Україна
Телефон: +38 063 835 64 64
Наші координати
50.405717 N 30.624283 E
Call me